Jesteśmy niezależną agencją kreatywną/reklamową. Pracujemy w Polsce, ale nie ograniczamy się ani geograficznie, ani kulturowo. Od ponad 10 lat tworzymy spójne i zaangażowane emocjonalnie komunikacje wizualne dla marek, większych lub mniejszych przedsiębiorstw, jednostek, produktów, organizacji.
Budujemy wizerunek za pomocą koloru, form i znaków. Działamy kompleksowo, nieszablonowo, efektywnie.​​​​​​​
Specjalizujemy się w projektowaniu brandingu, webdesignu oraz szeroko rozumianej grafice użytkowej.
Zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem materiałów drukarskich, projektowaniem opakowań, projektowaniem i wdrążaniem stron internetowych, UX/UI designem, produkcja foto & video jak i aranżacjami komunikacji wizualnej w przestrzeni komercyjnej.
Jako wielokierunkowa agencja kreatywna obsługujemy naszych klientów kompleksowo: od procesu projektowania po druk materiałów i realizacje online.
studio

Znajdziecie nas w Słupsku na ul. Wojska Polskiego 46-47 w budynku Inkubatora Słupskiego. Na cel nakierują Was białe drzwi – otwieracie je, i po pokonaniu 70 schodków, dotrzecie do nas na ostatnie piętro.
team

michał

Nieformalny członek zespołu. Kreatywny stolarz, pseudonim konspiracyjny Dżepetto. W biurze bywa tak często, że powinien dokładać się do papieru toaletowego. Swoją bytnością wprowadza element dezorganizacji. Trudno być obojętnym wobec jego żartów. Razem z Tomkiem grywają w remizach.
Supermoce fotki, młotki i grzechotki
tomek

Pan kierownik, pan grafik i pan DJ. Apple ninja. Jako Nathan Pole grywa ładne piosenki (podobno nie na weselach). Zagra Wam wszystko, o ile są to spełniające ostre kryteria jakości techno, deep lub tech house. Dużo mówi, ale jeszcze więcej pracuje, więc tę wylewność można mu wybaczyć. Dba o wizerunek firmy – co tydzień chodzi do fryzjera. Nieświadomie w biurze wdraża japoński model korporacyjny – bywa, że kiedy terminy gonią, to jedno z pomieszczeń służy mu za sypialnię. Jak na pana kierownika jest całkiem fajny – np. pozwala nam pisać o sobie takie teksty.
Supermoce kreatywny koordynator-kombinator, master raster.
wpadnij do nas :)

Back to Top